Suci:Ivan Džolić i Ivan Šarac (Ljubuški)

Anica Gudelj,Anđela Milas,Amanda Marić 10,Nikolina Čutura 5,Marija Gudelj 4,Ana Vrančić 1,Matea Bandić,Andrea Prusina 3,Ana Nikić,Klara Mikulić 1,Anita Azinović 1,Tina Bnadić,Ana Kondža 1,Katja Žulj,Lucija Žulj

Elena Tomić 1,Nataša Ćorović 4,Nikoleta Žižić 8,Bojana Vujičić,Anđela Stojanović 2,Nađa Stanišić,Maja Jovanović,Ivana Filipović,Jelena Lopušina,Sanja Tufegdžić,Mina Mandić,Jovana Milatović 1,Anđela Okiljević,Dragana Mijanović,Sara JaničićGordana Ćorović 3

Trener:Dragan Đurđevac

Sedmerci:4(3)

Isključenja:10 minuta

Predzadnja provjera grudskih rukometašica pred nastavak natjecanja u Premijer ligi BiH donijela nam je veoma dobru i čvrstu utakmicu protiv odlične ekipe Levalee 2010 iz Nikšića. Iako su Gruđanke cijelu utakmicu vodile, uporne i tjelesno veoma spremne Nikšićanke su igrale maksimalno angažirano do zadnjeg sudačkog znaka.

Sami početak utakmice u potpunosti je pripaao domaaćoj ekipi koja je polovinom prvog poluvremena vodila 9:1. Nakon toga je trenerica Zlata Zubac isprobavala različite taktičke i igračke opcije pa je ovo visoko početno vodstvo samo zadržavano sve do kraja utakmice.

Obje ekipe su igrale cijelu utakmicu veoma brzo, čvrsto , u obrani agresivno, na trenutke i preko granica dozvoljenog.

Gruđanke su odigrale još jednu utakmicu nekompletne, bez bolesne Josipe Braćić, ozlijeđene Chiare Radić i 55 minuta danas bez nedovoljno oporavljene Ane Vrančić.

Sljedećeg vikenda grudske rukomeetašice će imati i svoju posljednju provjeru ,a nastavak Premijer lige je za dva tjedna kada Gruđanke gostuju u Rogatici.

Cijeloj ekipi čestitke na današnjoj borbenoj igri i pobjedi te puno sreće i uspjeha u nadolazećim utakmicama.