Suci: Jasmin Mulahasanović (Maglaj) i Ivan Širić (Žepče)

Ljiljana Ćesto  2, Nađa Arnautović 3, Dajana Krivda 3, Milica Pralica, Ena Burazor 3, Sara Vikalo, Tamara Milanković, Sara Duraković 3, Maja Ninčić, Ema Tulić, Jovana Babić 2, Nina Burazor 5

Martina Šumelj, Dragana Vukosavljević, Gabriela Rašić, Matea Šumelj 3, Ema Jareb 1, Teodora Petković 6, Mia Lugonjić 4, Lea Bošnjak 2, Karla Lovrić 10, Lucija Vistorop, Ana Petrović 7, Zahida Zajmović

Trenerica : Zlata Zubac

Sedmerci: 5(4)

Isključenja: 8 min

Zadnju utakmica prvog dijela Premijer lige BiH za rukometašice naše djevojke su odigrale u Dubici i ostvarile sigurnu pobjedu.

Od samog početka su Gruđanke dale do znanja da su na ovo daleko putovanje došle po bodove. Otvaranje utakmice je bilo  odlično pa je odmah stvorena velika prednost(7:1). Obrana je bila pokretljiva, tranzicija veoma dobra , a realizacija na visokoj razini. Poslije tih furioznih prvih 10-ak minuta, do kraja poluvremena se igralo tako da se prednost održava  te je poluvrijeme završeno rezultatom 18:11 za gošće.

Drugo su poluvrijeme naše cure odigrale rutinski, i sigurnom igrom došle do novih bodova. Ovom pobjedom su Gruđanke osigurale 2.mjesto na kraju  ovog dijela prvenstva sa istim brojem bodova kao i Hadžići koji će u doigravanje startati sa   vodećeg mjesta zbog boljeg međusobnog omjera .

Pred nama su 4 odlučujuće utakmice doigravanja koje otvaramo iduće subote domaćom utakmicom protiv ekipe OŽRK Krajina iz Cazina.

Čestitke našim djevojkama na novoj pobjedi , a ekipi Knežopoljke nafer i sportskoj igri.

Vidimo se u subotu na otvaranju doigravanja za prvaka BiH.