Suci : Maid Katanić i Nedim Lipa (Sarajevo)

Ivana Petrović, Selma Dedić, Adna Orahovac 4(1), Amina Trebović, Veronika Krstičević 2, Melisa Lerić, Amila Mušnović 3, Šejla Žuštra, Nejla Kajan,Nejra Žuštra, Hena Serdarević 10(3)

Ana Križanac, Anđela Milas, Amanda Marić 5, Nikolina Čutura 10(7), Ana Nikić 1, Ana Vrančić 5, Gabriela Gudelj 3, Matea Bandić, Andrea Prusina 2, Martina Kraljević 2, Klara Mikulić 3, Anita Azinović 5, Anđela Boras , Ana Kondža 2

Trener: Zlata Zubac

Sedmerci:7(7)

Isključenja:12 min

Još jedna uvjerljiva pobjeda grudskih rukometašica. Ovaj put u Mostaru , protiv ekipe Lokmotive.

Sami početak utakmice je protekao u ispitivanju snaga i izjednačenoj igri. Tako je bilo do 7. minute i rezultata 3:3. Nakon toga Gruđanke pomalo pojačavaju tempo i u 19. minuti imaju prednost od 12:8. Nakon minute odmora koju je tada pozvao trener domaćina, do kraja poluvremena Lokomotiva je postigla 1, a primila 7 golova.

U  drugo poluvrijeme grudske rukometašice ulaze ozbiljno i angažirano te svoju prednost povećavaju i vrlo brzo dolaze do rezultata 25:10. Trenerica Zlata Zubac je nakon toga  ,veći dio drugog poluvremena odigrala sa igračicama koje inače imaju manju minutažu u igri. Ta je  postava uspjela do kraja utakmice još malo podići prednost do konačnih 19 golova razlike i rezultata 38:19-

Ovom pobjedom je ekipa aktualnih prvakinja ostala na čelu premijerligaške ljestvice sa maksimalnim učinkom od 4 pobjede iz isto toliko utakmica.

Sljedećeg vikenda u Grudama se igra derbi utakmica protiv ekipe Mire iz Prijedora.

Curama i trenerici naše ekipe čestitke za današnju pobjedu i puno sreće u nadolazećim utakmicama.DO KRAJA ZAJEDNO!!!