Anica Gudelj,Anđela Milas,Amanda Marić 6(2),Nikolina Čutura 4,Chiara Radić,Marija Gudelj,Ana Vrančić 3,Josipa Braćić 6,Jana Leko 1,Andrea Prusina 2,Klara Mikulić,Anita Azinovič 2,Tina Bandić,Josipa Mikulić

Marinela Jurko,Nikolina Marić Banje ,Tea Lisica 2(2),Renata Kežić 6,Venera Surjan 6,Martina Čović 3,Nina Cvitanović 1,Anđela Šimić,Elena Matijaš,Milka Divić 4,Božena Raos,Ivona Stilinović,Nikolina Buljan 1,Anđela Zelić 1,Ivana Medić 6(1)
Trener:Nenad Alfirević
Sedmerci:3(3)
Isključenja:2 min

U prvoj pripremnoj utakmici za novu sezonu grudske rukometašice su ugostile ekipu hrvatskog prvoligaša ŽRK Split 2010.
Gruđanke su bolje odigrale prvi dio prvog i prvi dio drugog poluvremena,ali su gošče nakon vodstva domaćih od 22:21 u 46.minuti imale više snage i slavile sa pomalo previsokih 8 golova razlike.
Bilo je vidljivo da su ekipe u fazi uigravanja pa je bilo  previše tehničkih pogrešaka,pogotovo kod domaćih igračica kojima je današnja utakmica bila i prvi dodir s loptom nakon nekoliko početnih treninga na travnatim terenima i u teretani.
Iako je početna faza priprema tempo je tijekom cijele utakmice bio na zavidnoj razini, igralo se brzo i bilo je dosta odličnih vratarskih obrana.
Gruđanke već ujutro 19.08.2015 idu na 7-dnevne pripreme na svoje staro odredište Sokolac.