Suci:Tatjana Praštalo i Vesna Todorović(Banja Luka)

Ena Briševac 10,Jelena Briševac,Ivana Karačić,Dunja Kunovac 2,Adrijana Damjanović 6(1),Anja Suvajac,Duška Tintor,Jovana Grahovac,Dragana Dojčinović 1,
Dragana Mutić 1,Nevena Lukač 7,Tea Sladaković,Jelena Mutić,Milica Došen 3,Marija Gligorević

Anica Gudelj 8(1),Anđela Milas 5,Karla Glavaš,Chiara Radić 1,Ana Nikić.Kornelija Klinac 5,Josipa Braćić 7 (1),Andrea Prusina 5(2),Ana Marija Šimić 1,Klara Mikulić,Anita Azinović 8,Ana Kondža,Josipa Mikulić
Trener Zlata Zubac
Sedmerci:5(3)
Isključenja:4 min

Početak utakmice pripao je domaćoj ekipi koja je povela rezultatom 4:1 i 5:2.Gruđanke su nakon tih prvih 10-ak minuta počele igrati puno čvršće i pokretljivije u obrani,tako da domaća ekipa nije postigla gol u periodu od 10. do 22. minute.
U tom razdoblju grudske rukometašice su  preokrtenule rezultat i povele 7:5,a do kraja poluvremena i povećale svoju prednost na 11:6.
Drugo poluvrijeme gošće su odigrale rutinski pa je ono proteklo uglavnom u njihovom vodstvu od 3 do 8 golova,sve do krajnjeg rezultata od 20:27.
Ovom pobjedom Gruđanke su srušile još jednu tradiciju,tradiciju negativnih rezultata u Prijedoru.
Ukupno gledano još jedna sigurna i zaslužena pobjeda HŽRK Grude Autoherc za ostanak na prvom mjestu Premijer lige BiH.

Čestitke za sve cure i trenericu i puno sreće u nastavku natjecanja.
Ovaj vikend u Grude dolazi jedan od najtrofejnijih klubova u državi ,višestruki prvak BiH ,ekipa Borca iz Banja Luke.