Liga Herceg Bosne(seniorke)  HŽRK Zrinjski-HŽRK Grude Autoherc 20:21(8:9)
Liga Hercegovine :2000/2001 HŽRK Zrinjski-HŽRK Grude Autoherc 2:15 (0:9)
                          2002.god   HŽRK Zrinjski Mostar-HŽRK Grude Autoherc 9:0(4;0)

Danas su u Mostaru odigrane tri utakmice između HŽRK Zrinjski i HŽRK Grude Autoherc.
U zaostaloj utakmici 9.kola Lige Herceg Bosne igrale su seniorske ekipe,a u okviru Lige Hercegovine,snage su odmjerile ekipe mlađih dobnih skupina ova dva kluba.

Utakmica seniorskih ekipa bila je veoma intersantna,neizvjesna i kvalitetna,s obzirom da je ovo za obje ekipe prvi susret sa loptom od početka priprema.Utakmicu su bolje otvorile Gruđanke,koje su povele sa 3:0,da bi u nastavku
domaća ekipa uspostavila rezultatsku ravnotežu,ali je poluvrijeme ipak završeno minimalnom prednošću gošći 8:9.
Prvi dio drugog poluvremena pripao je igračicama Zrinjskog koje su vodile i do četiri pogotka prednosti.Gruđanke kao da su se ponovo probudile u zadnjih 10 minuta utakmice ,kada su stigle prednost domaćih,a u zadnjem napadu uspjele osigurati i pobjedu.

Ovom pobjedom grudske rukometašice su zadržale stopostotni učinak u dosadašnjem tijeku Lige Herceg Bosne.

Dvorana Bijeli Brijeg Mostar
Suci:A.Knezović-I.Bošnjak

HŽRK Zrinjski Mostar
Marta Gudelj,Ivana Rozić(2),Nikolina Čutura(4),Iva Vučić(1),Monika Miličević,Ivona Knezović(2),Tina Biokšić(3),Nikolina Miličević,Anita Azinović(4),Maja Raič(1),Ana Zelenika,Jelena Vrančić(3)
Sedmerci:4(3)
Isključenja:16 min

HŽRK Grude Autoherc:
Ana Pranjić,Andrea Brzica,Kristina Marjanović,Antonija Kutleša(6),Valentina Trlin,Chiara Radić,Ana Nikić.Josipa Braćić(7),Jana Leko,Ana Marija Šimić(4),Klara Mikulić(1),Tina Bandić,Nikolina Marić,Josipa Mikulić,Andrea Marić(3)
Sedmerci:5(4)
Isključenja:4 min

Čestitke našim velikim curama i starijim djevojčicama,a najmlađim curicama više uspjeha u nadolazećim utakmicama.